Dostawa

Dostawa2018-11-14T09:36:34+00:00

Warunki dostawy

Zamówienia, złożone do godz. 8:00 ( opcja przesyłki kurierskiej oraz zapłacone poprzez dotpay lub za pobraniem) zostaną wysłane tego samego dnia. Paczki możecie się Państwo spodziewać następnego dnia po nadaniu. Dotyczy to produktów oznaczonych opcją “w magazynie“. Jeśli zamówienie zawiera produkty oznaczone “w magazynie“ oraz produkty z innymi opcjami dostawy – czas realizacji automatycznie się wydłuża.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

Kupując w Mamowelove.pl możecie wybrać jedną z czterech możliwości dostawy:

  1. KURIER DHL – przesyłka dotrze do Państwa następnego dnia roboczego (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 15 zł.

Przy złożeniu zamówienia za kwotę minimum  300 zł koszt wysyłki jest GRATIS.

  1. ODBIÓR OSOBISTY w Oświęcimiu przy ulicy Obozowej 9A.

O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru, informujemy osobnym mailem.

W naszym sklepie jest możliwość dodatkowych zakupów. Zwracamy uwagę, że nie posiadamy w sklepie wszystkich produktów prezentowanych na sronie mamowelove.pl .

Zamawiając produkty z odbiorem osobisty w naszym sklepie stacjonarnym należy pamiętać, że zamówienie zostanie dostarczone do sklepu w ciągu 2 dni roboczych od daty wysłania paczki z magazynu, a na odbiór oczekiwać będzie 7 dni.

Zapraszamy!